Horoskopas savaitei 2017 12 04 – 11 d. d.

Mėnulis danguje tik ką pradėjo dilti ir maždaug po dviejų savaičių sudils. Tai reiškia, kad svarbesnius kasdienius darbus paranku kreipti užbaigimo link. Žengiantis Zodiako ratu atgal, prisiglaudęs prie Saturno, Saulės deginamas Mekurijus sėkmės dalykinėje srityje irgi neskatins. Užtai Venera, kad ir būdama netoli Saulės, visgi jausis ne taip prastai, taigi, bus ir gražių dalykų. Marsas šeštadienį iš Svarstyklių, kur buvo labai silpnas, įžengs į Skorpiono ženklą ir taps stiprus ir veiklus. O stiprus ir veiklus Marsas – tai ganėtinai kraugeriškas Marsas. Ypač Skorpiono ženkle.

Avinas. Kol kas darbe labiau ryškės šalintini nesklandumai, o ne vyks produktyvus darbas. Iš tiesų metas jam ateis vėliau. Savaitės pradžia suteiks galimybę pasirūpinti namais, vėliau ateis nedidelių pramogų metas, o savaitės pabaigoje norėsis palepinti save. Beje, dabar – palankus metas smagiai kelionei.

Jautis. Gana ramus metas – be įtampos ir svarbesnių iššūkių. Pirmoje savaitės pusėje būsite nusiteikę daugiau ir dažniau bendrauti su draugais, kai kada tiesiog paplepėti, vėliau ateis laikas rūpintis namais ir namiškiais, o savaitės pabaiga nudžiugins maloniomis pramogomis.

Dvyniai. Atrodo, svarbiausi būsite ne jūs, o kito, greičiausiai labai artimo asmens veikla ir jausmai. Labai tikėtina, kad tai, kas tarsi eina į jus, bus ir gražu, ir naudinga, bent jau asmeninėje srityje. Tačiau dalykinėje srityje sąveika gali būti ne tokia sklandi.

Vėžys. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų tikrai nestigs. Geroji žinia – dauguma jų bus gana smagūs, dėl to ir smarkiai nevargins. Pirmoje savaitės pusėje būsite gana jausmingi, bet vėliau pasidarys svarbūs piniginiai reikalai ir emocijos aprims. Savaitgalis bus skirtas susitikimams su draugais.

Liūtas. Metų pabaigai būdingos pramogos įsibėgėja – bent jau galimybių gali būti daugiau, nei sugebėsite pasinaudoti. Būsite ir labai kūrybiški, bus lengva nudžiuginti esančius šalia. Savaitės pabaiga primins, kad namie irgi reikia kažką daryti. Ir, ko gero, iš peties.

Mergelė. Vis dar svarbūs gali būti piniginiai reikalai. Tačiau palankus laikas šioje srityje eina į pabaigą ir netrukus svarbūs bus kiti dalykai. O kol kas dar reikia rūpintis namais ir šeimos reikalais – padaryti, kad čia būtų dar jaukiau, dar gražiau, o visi namiškiai dar laimingesni, bus išties paprasta.

Svarstyklės. Vis dar būsite energingi ir sportiški, bet savaitgalį ta vis pirmyn variusi spyruoklė atsileis. Pasidarys svarbu, ne kokie esate, o kokios naudos galima gauti. Be to, dabar būsite labai atviri, daug ir noriai bendrausite su mielais jums žmonėmis. Smarkiau padirbėti reikės nebent iki savaitės vidurio.

Skorpionas. Dienos bėgs ramiai. Didžiausias rūpestis bus piniginiai reikalai, pajamos, bet, atrodo, pastangos šioje srityje naudos atneš. Galima ir tiesiog maloni sėkmė. Savaitgalį kai kas pasikeis: tapsite labai energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai. Ir daug sportiškesni.

Šaulys. Būsite atsipalaidavę, mieli ir kūrybiški, dėl to bus lengva sužavėti esančius šalia, padaryti malonų įspūdį. Nusiteikimas smagiai pasilinksminti padės rasti būdų ir galimybių. Nebus keista, jeigu ir jausmai atsigaus. Tačiau teks pripažinti, kad dalykinė veikla gali šlubuoti.

Ožiaragis. Palankus metas svarbiems ar sunkiems darbams profesijos srityje eina į pabaigą, netrukus bus svarbūs kiti dalykai. Pirmoji savaitės pusė palanki susitikimams su svarbiais jums žmonėmis, rimtiems pokalbiams, deryboms, o pabaiga nuteiks maloniai pasilinksminti.

Vandenis. Dalykinės veiklos vargu ar bus daug, o draugai tikrai neleis liūdėti, dėl to nuobodu tikrai nebus. Laisvu nuo kolektyvinių pramogų metu dar pavyks aptvarkyti reikalus – tai įvyks savaitės pradžioje, viduryje bus svarbių ar įdomių susitikimų, o pabaiga nuteiks apmąstymams.

Žuvys. Atrodo, nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Tačiau tai bus ne tik pareigų vykdymas, o ir kažkokios smagios, malonios aplinkybės. Taigi, bus linksma. Žinoma, jeigu veikla susijusi su grožio, komforto dalykais – laukia tikras įkvėpimas. Asmeniniame gyvenime jo irgi nestigs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *