Horoskopas savaitei 2018 01 – 07 d. d.

Kalendoriniai metai prasideda Mėnulio pilnatimi – tad emocijų kurį laiką gali būti daugiau nei įprasta. Marsas visą savaitę artinsis prie Jupiterio, kol galiausiai sekmadienį su juo prasilenks ir skatins veikti tiesmukai, pasikliaujant jėga, valia, galbūt net smurtu. Ir kalbant apie pavienius asmenis (Marsas), ir apie valdžios (Jupiteris) sprendimus galios taisyklė „kas stipresnis, tas ir geresnis“. Merkurijus judės Šaulio ženklu, skatins daugiau kalbėti nei spręsti ar daryti, bet dabar ir to gana. Venera judės kartu su Saule visiškai pradingusi jos spinduliuose, dėl to nei jausmingumo, nei pramogų skatinti neskubės.

Avinas. Tikrai nestigs pasitikėjimo savimi, o jį puikiai atitiks noras rizikuoti, pasiieškoti aštresnių pojūčių. Darbe kol kas vyraus pošventinė nuotaika, produktyviai veiklai įsibėgėti bus sunku. Kita vertus, čia galima tikėtis ir šiaip malonių smulkmenų. Žodžiu, pervargti nepavyks.

Jautis. Darbe, atrodo, laukia veiklos atoslūgis ar tiesiog ponaujametė pauzė, taigi daug pastangų čia nereikės. Tačiau nebus lengva tiems, kurie derasi ar kurių veikla priklauso nuo kitų asmenų veiklos ar sprendimų – susitarti, ko gero, nebus labai lengva. Neblogai seksis tiems, kurie keliauja.

Dvyniai. Bene geriausiai seksis tai, ką ir taip mokate – kalbėtis, tartis ar derėtis. Abiejų pusių interesus suderinti nebus labai sunku, dėl to abipusiai naudingus sprendimus rasite greitai. Nedidelės finansinės naudos gali atnešti savaitės pradžia, o veiklos namie – jos pabaiga.

Vėžys. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kito, greičiausiai gana artimo asmens veiklos, nuotaikos, būsenos. Laimė, ana pusė dažniausiai bus nusiteikusi geranoriškai. Puikiai seksis susirasti pramogų – vyraus tokios, kai daug judama, galbūt ieškoma nuotykių.

Liūtas. Teks dirbti. Nedideli darbai, visokie smulkūs įsipareigojimai gali džiuginti… kaip įkyrios musės. Tačiau nieko nepadarysi – teks imtis visko iš eilės. Geroji žinia – darbus dažnai lydės ir malonios smulkmenos, aplinkybės, kurios džiugins. Puikus metas imtis ar tęsti svarbius darbus namie.

Mergelė. Darbe kaži ką svarbaus vargu ar pavyks nuveikti, greičiausiai tam tiesiog nebus tinkamų aplinkybių. Bet puikiai pavyktų tvarkyti visokius namų reikalus ar daryti tvarką namie. Atrodo, ir gražioji gyvenimo pusė ne kartą gundys smagiomis pramogomis. Dabar patiks eiti ar važiuoti greitai.

Svarstyklės. Gali būti, jog rūpės piniginiai, turtiniai reikalai, o siekiant naudos pastangų gailima tikrai nebus. Aplinkybės šioje srityje klostysis vis geriau ir geriau. Nestigs veiklos namie, bus lengva padaryti taip, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Ypač sėkminga šiuo požiūriu savaitės pabaiga.

Skorpionas. Būsite labai energingi, valingi ir veiklūs, dėl to geriausiai seksis tai, ko imsitės ir ką prižiūrėsite patys, asmeniškai. Atrodo, savaitės pabaigoje jau bus galima skaičiuoti pasiekimus bei nuopelnus. Puikiai seksis sportuojantiems, o norintys daugiau judėti irgi darys tai lengvai, su įkvėpimu.

Šaulys. Būsite labai sumanūs, lengvai ir išradingai tvarkysite visus reikalus, kurių dabar gali būti išties nemažai. Puikiai seksis tvarkyti popierius, rašyti raštus ir pan. Aplinkiniai dažnai žavėsis žaismingu jūsų bendravimo stiliumi. Atrodo, ir piniginiai reikalai taps aiškesni, bus lengviau siekti naudos sau.

Ožiaragis. Energijos tikrai nestigs, bus lengva tvarkyti visokius reikalus, dirbti kasdienius darbus. Juos dažnai lydės ir kažkokios malonios aplinkybės. Be to, bus tiesiog smagu padaryti ką nors gražaus, nudžiuginti aplinkinius. Galima tikėtis ir artimų draugų, bendraminčių paramos.

Vandenis. Darbe teks darbuotis – ir nieko čia nepadarysi. Tačiau jėgų ir ambicijų tikrai nestigs, taigi ir pasiekimai žada būti nemenki. Puikių minčių, idėjų, kaip ką geriau padarius, negailės draugai ar kolegos darbe. Naudingų susitikimų ir pokalbių gali atnešti savaitės vidurys.

Žuvys. Darbe nestigs nedidelių darbų ir greitai sutvarkomų reikalų, lengva ristele lekiant nuo vieno prie kito ilgai ilsėtis neteks. Kita vertus, tai, ką pavyks nuveikti, išties džiugins. Nedidelių pramogų gali pasiūlyti savaitės pradžia, o gan svarbių susitikimų, pokalbių – jos pabaiga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *