Horoskopas savaitei 2018 01 15 – 22 d. d.

Mėnulio Jaunatis – trečiadienio naktį, 04 val. 18 min., iki to laiko jis dils. Mūsų protėviai tokį bebaigiantį sunykti Mėnulį vadindavo “Mėnulio senagalys” ir stengdavosi svarbesnių darbų nepradėti, bet jeigu reikia – ką svarbesnio užbaigti taip, kad ptie tos temos daugiau grįžti nerteikėtų. Galime pamėginti ir mes. Laipsniškai vyks ir kitos permainos: ketvirtadienį iš Ožiaragio į Vandenį pereis Venera, o šeštadienį tą patį padarys ir Saulė. Vandenis – atvirumo ženklas, vadinasi, kryptingos veiklos pasidarys mažiau, o naujų dalykų – daugiau. Bet Merkurijus dar keliaus ožiaragio ženklu ir bus labai racionalus bei logiškas, tad ir dalykinėje veikloje skatins elgtis panašiai, o Marsas vis dar keliaus Skorpiono ženklu, bet jau bus netoli jo pabaigos. Žinoma, tai nesutrukdys jam elgtis įprastai.

Avinas. Atrodo, darbe darbo nestigs. Guviai tvarkysitės su visomis užduotimis, tik verta prisiminti, jog iki savaitės vidurio palankiau ką svarbesnio užbaigti, o naujus darbus pradėti geriau po jo. Kitose srityse naujovių nedaug, savaitės pabaigoje daug džiaugsmo suteiks artimi draugai.

Jautis. Darbe, profesijos srityje kiek smarkiau padirbėti reikės nebent savaitės viduryje, bet ir tuomet nepervargsite. Kovojantys dėl teisingumo turėtų įvertinti ir galimybę įsigyti rimtų priešų. Palankus metas dalykinei kelionei arba žinių apie ją kaupimui.

Dvyniai. Gali būti, kad nieko ypatinga nevyks – darbe vyraus įprasta rutina, namie – jau pažįstamos aplinkybės. Nuo savaitės vidurio prsideda labai palankus metas smagiai poilsinei kelionei. Ieškantiems papildomų išteklių savo veiklai plėsti nebus sunku jų rasti, tik patartina neskubėti.

Vėžys. Vis dar daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kito, galbūt gana artimo asmens nuomonės, veiklos ar būsenos. Panašiai ir dalykinėje veikloje. Geroji žinia – šis laikas eina į pabaigą, jau kitą savaitę laisvės bus gerokai daugiau. Ramaus poilsio norėsis savaitgalį.

Liūtas. Atrodo, šią savaitę dar teks klampoti per visokius kasdienius darbus, įsipareigojimus ir pareigas. Tačiau šis laikas jau eina į pabaigą, netrukus ši pusiau priverstinė baudžiava pasibaigs. Kol kas palankus laikas domėtis sveikatos reikalais. Galimos smagios, malonios pažintys.

Mergelė. Kol kas permainų nelabai daug: reikšmingų darbų tikimybė nedidelė, buityje viskas lyg ir savo vietose, asmeninis gyvenimas – aiškus. Nestigs progų pasimėgauti nedidelėmis pramogomis, renginiais. Smagaus bendravimo ir buvimo su atimais žmonėmis gali atnešti savaitės pabaiga.

Svarstyklės. Tikriausiai nestigs visokių darbų, kitos veiklos namie. Ką gi, akivaizdu, kad tvarkos čia netrukus bus dar daugiau. Nuo savaitės vidurio gyvenimas ims gręžtis ir gražiąja savo puse: daugės ne tik progų smagiai pasilinksminti, bet ir padaryti ką mielo gražaus esantiems šalia.

Skorpionas. Vis dar būsite labai drąsūs, veiklūs ir sportiški. Tačiau nuojauta gali sakyti, kad tokia būsena – nebeilgam, dėl to verta ją išnaudoti pilnai. Palankus metas tiems, kurie mokosi, moko kitus, ar kurių veikla susijusi su informacija. Nuo savaitės vidurio vis daugiau grožio bus namie.

Šaulys. Svarbia tema gali būti pinigai, pajamos. Atrodo, pastangos šioje srityje naudos tikrai atneš, tik verta prisiminti, kad iki savaitės vidurio palankesnis metas ką svarbesnio užbaigti ir fiksuoti, o pradėti palankiau po to. Taip pat ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo su maloniais žmonėmis.

Ožiaragis. Būsite labai veiklūs, greitai ir efektyviai tvarkysite visus reikalus. Atrodo, vyraus tokie, kuriems reikia išmanymo ir aiškios minties. Siekiantiems didesnių pajamų aplinkybės palankiai pradės klostytis antroje savaitės pusėje, ir tai tik pradžia. Smagių pokalbių atneš savaitgalis.

Vandenis. Viskas prasidės savaitės viduryje, kai staiga kibsite į visus naujus ir senus darbus iš eilės. Tuo metu ir asmeninis žavesys atbus, ir ne tik atbus, bet ir ims reikštis, norės dėmesio bei pripažinimo. Savaitės pabaigoje pasidarysite dar veiklesni. Geriausiai seksis tai, ko imsitės, ir ką prižiūrėsite patys, asmeniškai.

Žuvys. Gali būti, kad pasaulio vargai, džiaugsmai ir rūpesčiai dabar menkai jus tepalies, galėsite užsiimti sau svarbiais reikalais. Netrukus prasidės didelio veiklumo laikotarpis, dėl to dabar galima ir pailsėti, pasilepinti. Atrodo, laisvalaikį paįvairinti labai padės ir artimi draugai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *