Horoskopas savaitei 2018 02 26 – 03 04 d. d.

Pirmadienis – metas planuoti savaitę, dėl to ir konsultacija su dangaus kūnais bei jų istorijomis gali praversti. Šį kartą – žvelgiant šiek tiek virš jūsų (skaitytojų bei žiūrovų) galvų, bet, tikiuosi, ateityje techninė pusė bus gerokai tobulesnė. Kol kas dėl grožio stokos galima “kaltinti” Venerą…

Gero skaitymo ir naudojimo(-si)!

 

Avinas. Gali pasirodyti, kad gyvenimas verčia eiti žiemos atostogų – ir namie, ir dalykiniame gyvenime labiausiai tikėtinos įprastos aplinkybės, rutina. Kita vertus, nusiteikimas pakovoti už teisybę ar aukštas vertybes gali įžiebti trumpų konfliktų savaitės viduryje. Veiklumo laikotarpis laukia netolimoje ateityje.

Jautis. Gali būti, kad dabar rūpės ne darbas kaip toks, o įvairios kolektyvinės veiklos formos – tikrai bus ką aptarti su artimais draugais, o darbe bus palanku svarstyti bendrus darbus ir ateities planus. Ir ne tik svarstyti, o kai ką pradėti tiesiog dabar. Nesklandumus įveikti galiausiai padės rimtų žmonių parama.

Dvyniai. Neturėtų stigti darbų darbe, profesijos srityje. Atrodo, vyraus nedideli darbai ir greitai sutvarkomi reikalai, kuriuos „pagardins” kažkokios smagios, malonios aplinkybės. Net jeigu ne viskas vyks sklandžiai, koją kiš konkurencinė kova, galų gale viskas baigsis net geriau, nei galima pagalvoti iš anksto.

Vėžys. Jausitės puikiai, labai dažnai lydės smagi nuotaika, bet tik tiek apie kitą savaitę ir galima pasakyti – dalykinėje srityje veiklos nedaug. Tiesa, savaitės viduryje sklandumo gali pristigti, bet labai trumpam, o jos pabaigoje galimi malonūs atradimai ir lengvi, bet išties efektyvūs sprendimai ir apsisprendimai.

Liūtas. Labai rami savaitė – dalykinėje srityje vyraus įprasta veikla, namie irgi viskas savo vietose. Antroje savaitės pusėje gali aplankyti nedidelė finansinė sėkmė, savaitgalis bus skirtas draugams ir bendravimui. Vis dar patiks sportinio tipo pramogos, bus ieškoma progų pasidžiaugti jomis.

Mergelė. Gali būti, kad dabar svarbesni bus ne jūsų, o jums artimo žmogaus reikalai, darbai ar tikslai. Atrodo, leisti anai pusei rodyti iniciatyvą bus ne tik naudinga, bet ir malonu. Tiesa, savaitės viduryje sklandų šokį apie bendrą centrą gali sutrikdyti kažkokios nenumatytos aplinkybės namie, bet – tai labai trumpam. 
Svarstyklės. Nestigs nedidelių, tačiau neatidėliotinų darbų, apie save primins visokie įsipareigojimai ir prievolė. Tačiau šis bruzdesys gan dažnai bus pagardintas kažkokiomis maloniomis ar linksmomis smulkmenomis, dėl to pervargti tikrai nereikės. Savaitės viduryje patartina vairuoti apdairiau.

Skorpionas. Dienos bėgs linksmai – ir gera nuotaika lydės labai dažnai, ir progų smagiai pasilinksminti bus daug. Būsite labai kūrybiški. Tuo pat metu rūpės ir piniginiai, turtiniai reikalai. Jie klostysis sėkmingai, bet su kūrybiškumu bus kurį laiką sunkoka suderinti savaitės viduryje.

Šaulys. Vidinė būsena nesikeis – būsite veiklūs, ryžtingi, linkę kalbėti liepiamąja nuosaka. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai, kurių imsitės ar kuriuos prižiūrėsite patys, asmeniškai. Labai svarbūs bus ir namai, šeimos reikalai. Bus lengva pasiekti, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau, o namiškiai – laimingesni.

Ožiaragis. Darbe vyraus įprasta rutina, namie – ramybė. Tačiau būsite labai atviri, draugiški, todėl linkę bendrauti su įvairiais žmonėmis. Taip pat dabar – labai geras metas mokytis, mokyti kitus ar tiesiog ieškoti reikalingų žinių, informacijos. Galimos trumpos išvykos.

Vandenis. Dabar gana svarbūs gali būti piniginiai, turtiniai reikalai, galimybė gauti naudos. Atrodo, viskas šioje srityje klostysis gana sklandžiai ir sėkmingai, nedidelių nesklandumų gali būti nebent savaitės viduryje. Jie greitai praeis. Labai smagi ir žaisminga žada būti savaitės pabaiga.

Žuvys. Būsite energingi, veiklūs, iškalbingi ir labai dalykiški, dėl to ne tik puikiai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių šiuo metu gali būti ne taip jau mažai (apdairumas pravers nebent savaitės viduryje), bet ir būsite labai kūrybiški, spinduliuosite nepakartojamą vidinį žavesį. Bus lengva kurti ką mielo ir gražaus esantiems šalia, ir ne tik jiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *