Horoskopas savaitei 2018 04 09 – 16 d. d.

Horoskopas savaitei 2018 04 09 – 16 d. d.

Naglis Šulija

Atrodo, ši savaitė labai svarbiais įvykiais nepasižymės. Mėnulis danguje sklandžiai dils (jaunatis kitą pirmadienį), dėl to šią savaitę laikas palankesnis ką svarbesnio užbaigti, o ne pradėti. Naujoms pradžioms laikas ateis kitą savaitę. Maždaug apie tą patį kalba ir Merkurijus – kol kas jis dangaus skliautu keliauja atbulas ir padaręs kilpą pirmyn pajudės bei dalykinį aktyvumą skatinti pradės tiktai sekmadienį. Iki to meto laikas palankesnis visokiems „namų darbams“, o ne naujovėms.

Keliaudama Avino ženklu Saulė susipyks su niūriu ir valdingu Plutonu trečiadienį. Dėl to antradienis, trečiadienis – nesusipratimų metas ir laikas, kai minia (arba nelabai aukštos moralės viešoji nuomonė) lengvai sutrypia tuos, kurie jai meta iššūkį.

Tačiau maždaug tuo pat metu atsiras ir labai gražus, sklandus ryšys tarp Veneros ir Marso, tai yra tarp moteriško ir vyriško prado. Atitinkamai, tai puikus metas berniukų ir mergaičių, jaunuolių bei merginų ar vyrų bei moterų draugystei bei santykių su visomis maloniomis pasekmėmis puoselėjimui.

Avinas. Atrodo, nestigs darbo darbe, profesijos srityje. Būsite linkę viską daryti nuosekliai, bet ryžtingai. Labai gali būti, kad šios pastangos atneš ir finansinės naudos. Asmeninius reikalus dabar patogiau palikti savieigai, nebent norisi ar reikia kurioje nors srityje padėti riebų tašką. Tai pavyktų puikiai.

Jautis. Būsite atsipalaidavę, mieli, jausmingi, linkę pasimėgauti visais gyvenimo malonumais. Išaugęs kūrybiškumas padės ir savo gyvenimą pagražinti ir artimuosius nudžiuginti. Darbe šiek tiek sparčiau padirbėti reikės nebent savaitės pradžioje, vėliau tikėtina įprasta rutina.

Dvyniai. Gali būti, kad šią savaitę vyraus įprasti darbai, rutina, o kiek sparčiau pajudėti reikės nebent savaitės viduryje. Palankus metas kolektyvinei veiklai – būtų patogu aptarti bendrus reikalus su artimais draugais, o bendraminčiai darbe irgi turės kuo pasidalyti ar ką pasiūlyti.

Vėžys. Tikriausiai nestigs darbo ir reikalų tvarkymo darbe, profesijos srityje. Tačiau popierių tvarkymas ar panaši veikla vargu ar vyks labai sklandžiai, bet ten, kur reikės jūsų, kaip asmens įsikišimo, viskas vyks sparčiai ir gražiai.

Liūtas. Didelių iššūkių tikėtis tikriausiai neverta, užtai vidinė būsena tikrai džiugins. Būsite puikios kūrybiški ir nuotaikos, kuria mielai dalysitės su kitais. Palankus metas planuoti būsimas keliones, rinkti reikalingą medžiagą. Darbe viskas vyks sklandžiai, linksmai, vis atsiras ir smagių, malonių aplinkybių.

Mergelė. Visiškai neaišku, kam ši savaitė tinkama – darbe viskas savo ruožtu, namie – viskas savo vietose. Sunkesni darbai, svarbesni įvykiai mažai tikėtini, dėl to liks laiko sau, savo pomėgiams, galiausiai tiesiog poilsiui. Palankus metas smagiai poilsinei ar pramoginei kelionei.

Svarstyklės. Pusiau priverstinė priklausomybė nuo kito, greičiausiai labai artimo žmogaus nuomonės ar veiksmų gerokai sumažės, atsiras daugiau galimybių sutarti ir susitarti, o jeigu reikia – ir ryšį visai nutraukti. Atrodo, vis smarkiau galėtų įsibėgėti ir darbai namie.

Skorpionas. Būsite judrūs, stengsitės kuo daugiau visko aprėpti, bet tik tiek ir aišku, mat darbe, profesijos srityje veikla daugmaž įprasta, namie irgi viskas aišku, iššūkių kitose srityse tikimybė menka. Tikrai nudžiuginti gali asmeniniai santykiai – juos puoselėti metas dabar išties puikus.

Šaulys. Kol ks aplinkybės keisis nedaug – ta veikla, kuri vyravo iki šiol, tęsis ir ateityje. Gali būti, kad vis dar reikės rūpintis pinigniais reikalais, bet pastangos šioje srityje tikrai apsimokės. Taip pat bus lengva atsipalaiduoti ir rasti smagių pramogų. Puikus metas rūpintis sveikata.

Ožiaragis. Būsite linkę veikti ryžtingai ir atkakliai, dėl to geriausiai sesis tie darbai ir veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys. Dabar svarbiausia – vertas dėmesio tikslas, o jėgų tikrai pakaks. Bet nebus užmiršta ir gražioji gyvenimo pusė, pramogų, smagios kūrybos irgi nestigs.

Vandenis. Būsite atviri, daug bei mielai bendrausite ir su reikalingais, ir su įdomiais žmonėmis. Palankus metas mokytis, mokyti kitus, ieškoti reikalaingų žinių sau. Taip pat neliks pamiršti ir namai – dabar puikus metas juos puošti, stengtis, kad čia būtų jaukiau ir gražiau.

Žuvys. Gana svarbūs dabar gali būti piniginiai, turtiniai reikalai – ir dėl to, kad taip norėsis, ir dėl to, kad aplinkybės taip sutaps. Vieni vyks sklandžiai, kiti gali kiek strigti, vėluoti, bet viską sudėjus gauta nauda džiugins. Be to ši savaitė atneš daug smagių susitikimų ir su reikalais visai nesusijusių pokalbių bei džiugaus bendravimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *